Danfoss Eco - termostat nagrodzony w kategorii Wybór Klientów w konkursie Danish Design Award 2018

Jest inteligentny, prosty i można dzięki niemu zaoszczędzić do 30% energii. A teraz dzięki swojemu wzornictwu trafił do grona wyróżnionych produktów. 

Photo from award ceremony Dania należy do krajów z silną tradycją wzorniczą. Co roku w konkursie Danish Design Award wyróżniane są nowe i przełomowe produkty. w 2018 roku termostat Danfoss Eco został wyróżniony w kategorii "Wybór Klientów". 

- 22 czerwca 2018 Przez Danfoss Ogrzewnictwo

"Jestem dumny, że termostat Danfoss Eco ™ został doceniony przez Danish Design Award 2018", mówi Torben Pedersen, prezes Residential Heating Danfoss.

"Zespół wykonał fantastyczną pracę, aby nasz nowy elektroniczny termostat Danfoss Eco ™ trafił na rynki światowe. Jesteśmy w stanie zaoferować nowy i atrakcyjny design w przystępnej cenie, a Eco ma wszystko: wygląd, łączność i łatwość obsługi. "

Danfoss Eco ™ jest odpowiedni dla milionów konsumentów.

Jury, które w tym roku poszerzyło się o międzynarodowych członków z Singapuru, Chin i USA, wyjaśniło swój wybór: "Danfoss Eco jest to prosty, ale bardzo skuteczny termostat grzejnikowy, który może zapewnić oszczędność energii w prywatnych domach. Dzięki aplikacji Bluetooth regulacja ogrzewania w każdym pomieszczeniu jest niezwykle prosta. Sam fakt, że termostat utrzymuje zużycie energii w domu pod kontrolą, nie jest niczym nowym, ale większość rozwiązań grzewczych nie jest tak łatwo dostępna, zarówno ze względu na koszty jak i intuicyjność. Z drugiej strony, Danfoss Eco ™ to pierwszy tego typu produkt opracowany dla konsumenta, a nie dla entuzjastów technologii, co sprawia, że ​​produkt jest odpowiedni dla milionowego rynku prywatnych konsumentów, którzy pragną bardziej energooszczędnego rozwiązania grzewczego."

Klaus Schroeder z Design-People APS i Strategic Project Manager Morten Bjerg Kofod z Danfoss odebrali nagrodę pod koniec maja.

Danfoss Eco ™ został zaprojektowany przez Danfoss we współpracy z Design-People APS.

 

 

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych