Webinarium dla doradców energetycznych "Jak skutecznie rozwiązać problem smogu?"

Smog-738x415 24 stycznia 2018 r. zapraszamy doradców energetycznych na webinarium poświęcone problemowi jakości powietrza w Polsce.

- 16 stycznia 2018 Przez Danfoss Poland

Jeśli zajmujesz się doradztwem energetycznym, masz wpływ na zasady wsparcia udzielanego na rzecz poprawy jakości powietrza lub pomagasz mieszkańcom w decyzji dotyczącej wymiany źródła ciepła to webinarium jest dla Ciebie!

Dowiesz się na nim:

  • Czy Polacy mają inne płuca niż pozostali mieszkańcy Europy?
  • Dlaczego oddychanie zanieczyszczonym powietrzem jest jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w naszym kraju?
  • Co jest przyczyną smogu w Polsce i jak skutecznie poprawić jakość powietrza?
A przede wszystkim:
  • Co zrobić, żeby wymiana pieca nie spowodowała wzrostu kosztów ogrzewania?
  • Opowiemy również o najczystszej, wygodnej w obsłudze i uzasadnionej ekonomicznie technologii ogrzewania jaką jest pompa ciepła.

Webinarium poprowadzą eksperci Danfoss Poland:
Aleksandra Stępniak, konsultant ds. efektywności energetycznej
Michał Mika, Kierownik Produktu w dziale Odnawialnych Źródeł Energii

 

 

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Oferowane produkty i usługi są wykorzystywane w takich obszarach jak: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewnictwo, sterowanie silnikami i maszyny mobilne. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast. Tradycja tworzenia przez Danfoss innowacyjnych technologii sięga 1933 roku. Obecnie firma jest światowym liderem w swojej branży, zatrudnia 27 000 pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli. Więcej informacji na stronie www.danfoss.com

W Polsce znajduje się 7 zakładów produkcyjnych Danfoss: w Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, Warszawie, Koleczkowie i Żelazkowie, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich. Działają w obszarze Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Napędów Elektrycznych oraz Power Solutions. Łączne zatrudnienie w Polsce kształtuje się na poziomie 1700 osób.

Więcej informacji:
Biuro Prasowe Danfoss Poland
Anna Kałaska-Nejfeld
tel.: +48 785 504 974
e-mail: anna_kalaska@danfoss.com

 

 

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych