Weź udział w konkursie i wygraj czapkę kierowcy rajdowego, taką samą, jaką nosi Jari-Matti Latvala

Jari 738x415 Obserwuj nasz profil na Facebooku i odpowiedz prawidłowo na pytanie, a czapka kierowcy rajdowego trafi właśnie do Ciebie!

- 27 czerwca 2017 Przez Danfoss Poland

W dniach 29 czerwca - 2 lipca w Mikołajkach odbędzie się największe wydarzenie sportów motorowych - 74. Rajd Polski.

Jari-Matti Latvala sponsorowany przez Grupę Danfoss, to jeden z najlepszych kierowców rajdowych, startujący w najwyższej kategorii - WRC. Wystartował w 169 rajdach, a zwyciężył w 16 z nich. Swoje pierwsze zwycięstwo odniósł w lutym 2008 w Rajdzie Szwecji. W 2010 roku wywalczył rajdowe wicemistrzostwo świata. Sukces ten powtórzył w 2014 i 2015 roku. W tegorocznym Rajdzie Polskim ma dużą szansę na zwycięstwo. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 1422 kilometrów w tym 23 odcinki specjalne liczące ponad 326 km. Uroczysty start rajdu nastąpi w czwartek, 29 czerwca o godz. 16:00.

Miłośnicy tego sportu mają szansę wygrać czapkę, taką samą, jaką nosi Jari-Matti Latvala. Już jutro na naszym profilu firmowym Facebook ogłosimy konkurs. Wystarczy obserwować nasz profil i odpowiedzieć prawidłowo na pytania konkursowe. Zapraszamy do udziału!

 

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Oferowane produkty i usługi są wykorzystywane w takich obszarach jak: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewnictwo, sterowanie silnikami i maszyny mobilne. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast. Tradycja tworzenia przez Danfoss innowacyjnych technologii sięga 1933 roku. Obecnie firma jest światowym liderem w swojej branży, zatrudnia 27 000 pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli. Więcej informacji na stronie www.danfoss.com

W Polsce znajduje się 7 zakładów produkcyjnych Danfoss: w Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, Warszawie, Koleczkowie i Żelazkowie, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich. Działają w obszarze Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Napędów Elektrycznych oraz Power Solutions. Łączne zatrudnienie w Polsce kształtuje się na poziomie 1700 osób.

Więcej informacji:
Biuro Prasowe Danfoss Poland
Anna Kałaska-Nejfeld
tel.: +48 785 504 974
e-mail: anna_kalaska@danfoss.com

 

 

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych