Zmieniamy sposób obsługi klientów

738x415_PL Uruchamiamy Centrum Obsługi Klienta

- 5 września 2017 Przez Danfoss Poland

Dlaczego wdrażamy ten projekt?

Wokół nas zmienia się środowisko biznesowe, zachowania klientów oraz technologie. Celem zmian wprowadzanych w Obsłudze Klienta w Danfoss jest podążanie za tymi trendami, obsługiwanie klientów w sposób, jakiego oczekują, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i systemów. Dążymy do tego, aby ich doświadczenie w kontaktach z nami było jak najbardziej pozytywne poprzez:

  • precyzyjne i szybkie przekierowywanie przychodzących połączeń telefonicznych i maili przez wdrożenie nowych systemów i spójnych procesów
  • zapewnienie dostępności naszych pracowników przez wdrożenie nowych zasad zastępstw

Co się zmieni?

Uruchomiony zostanie jeden wspólny adres mailowy oraz jeden numer telefonu dla Działów Obsługi Zamówień oraz Wsparcia Technicznego. Ponadto, dla zapewnienia spójności, ujednoliciliśmy 13 kluczowych procesów związanych z obsługą klienta we wszystkich Segmentach.

Wdrożenie podzielone jest na dwa etapy:

  • Krok 1od 20 września 2017 r., do kontaktów z naszym Działem Obsługi Zamówień oraz Wsparcia Technicznego, będzie dostępny nowy adres mailowy: bok@danfoss.com   
  • Krok 2od listopada 2017 r.  dostępny będzie nowy numer służący do kontaktów z Działem Obsługi Zamówień oraz Wsparcia Technicznego, który podamy wkrótce.

Nowy adres mailowy oraz nowy numer telefonu zastąpią całkowicie wszystkie inne adresy i numery, z których do tej pory korzystali klienci do kontaktów z Działem Obsługi Zamówień oraz Wsparcia Technicznego Danfoss. 

 

 

 

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Oferowane produkty i usługi są wykorzystywane w takich obszarach jak: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewnictwo, sterowanie silnikami i maszyny mobilne. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast. Tradycja tworzenia przez Danfoss innowacyjnych technologii sięga 1933 roku. Obecnie firma jest światowym liderem w swojej branży, zatrudnia 27 000 pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli. Więcej informacji na stronie www.danfoss.com

W Polsce znajduje się 7 zakładów produkcyjnych Danfoss: w Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, Warszawie, Koleczkowie i Żelazkowie, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich. Działają w obszarze Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Napędów Elektrycznych oraz Power Solutions. Łączne zatrudnienie w Polsce kształtuje się na poziomie 1700 osób.

Więcej informacji:
Biuro Prasowe Danfoss Poland
Anna Kałaska-Nejfeld
tel.: +48 785 504 974
e-mail: anna_kalaska@danfoss.com

 

 

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych